Vysoká lana
Přihlášení

Novinky

Hledáme nové instruktory pro letošní sezonu

Nora, 9.března 2022, 01:11

Milí přátelé lan, zájemci o brigádu, i letos rozšiřujeme náš instruktorský tým o další posily, nové lektory. Máte zájem se dostat mezi fajn partu kluků a holek, vydělat si nějakou korunu, pracovat pro stabilní organizaci a užít si práci na čerstvém vzduchu? Čtěte dále! Místo výkonu práce: Lanové centrum Loděnice Vltava, Libeňský ostrov Náplň práce: kompletní lektorování lanových programů (uvítání, bezpečnost, oblékání klientů do úvazků, samotný program). Na prvních programech budete mít k ruce zkušenější kolegy! Požadujeme Školení: povinné v termínu 26.-27.3.2022 Očekáváme: potvrzení od lékaře – schopen práce s dětmi (proplatíme) výpis z rejstříku trestů (proplatíme) spolehlivost, dochvilnost Preferujeme pozitivní vztah k dětem, výhodou jsou předchozí zkušenosti z lanových center či vlastní lezecká aktivita. Před samotným školením proběhne informativní schůzka (několik termínů), kde si ukážeme vše potřebné. Termíny budou zájemcům nabídnuty. Nabízíme Pracovní poměr: Dohoda o provedení práce (DPP), nástupní mzda 125Kč/hod, duben-říjen (po zapracování jistota zvýšení odměny)   Proč se s vámi chceme vidět? Některé věci se do inzerátu nevejdou a předejdeme tak řadě otázek přímo na školení, kam vás vybereme několik a absolvujete ho spolu s instruktory z předchozích let. 774 706 097

Messnerovy vrcholy v Loděnici

Nora, 31.srpna 2020, 12:12

Je ten správný čas se po prázdninách sejít v lanáči v Loděnici! Pojďte si s námi užít sportovní odpoledne v lanovém centru Loděnice Vltava. Čekají na vás nízké a vysoké lanové překážky, jízdy na kanoích i dalších plavidlech a na všechny pak táborák, kde mají všichni možnost opéci si špekáček (náš nebo vlastní). Na nejpilnější lezce čeká odměna! Akce se koná za každého počasí. Vstupné: 100Kč/lezec

Hledáme hvězdy do našeho týmu!

Nora, 3.března 2020, 22:02

Milí přátelé lan, zájemci o brigádu, i letos rozšiřujeme náš instruktorský tým o další posily, nové lektory. Máte zájem se dostat mezi fajn partu kluků a holek, vydělat si nějakou korunu, pracovat pro stabilní organizaci a užít si práci na čerstvém vzduchu? Čtěte dále!

Hledáme nové instruktory a instruktorky lanového centra

Nora, 30.ledna 2019, 03:59

Milí přátelé lan, zájemci o brigádu, i letos rozšiřujeme náš instruktorský tým o další posily, nové lektory. Máte zájem se dostat mezi fajn partu kluků a holek, vydělat si nějakou korunu, pracovat pro stabilní organizaci a užít si práci na čerstvém vzduchu? Čtěte dále!

Otevírání sezony

Nora, 19.března 2018, 14:28

Je čas dát zimě sbohem! Pojďte s námi zahájit další sezonu v lanovém centru Loděnice Vltava. Čekají na vás nízké a vysoké lanové překážky, jízdy na kanoích i dalších plavidlech, na nejmenší návštěvníky čeká skákací hrad. A na všechny pak táborák, kde mají všichni možnost opéci si špekáček. Na nejpilnější lezce čeká odměna! Akce se koná za každého počasí. Vstupné: 100Kč/lezec

Hledáme instruktory pro nadcházející sezonu

Nora, 25.ledna 2018, 01:52

Milí přátelé lan, zájemci o brigádu, i letos rozšiřujeme náš instruktorský tým o další posily, nové lektory. Máte zájem se dostat mezi fajn partu kluků a holek, vydělat si nějakou korunu, pracovat pro stabilní organizaci a užít si práci na čerstvém vzduchu? Čtěte dále!

Cesta na Olymp

Nora, 11.září 2017, 17:03

Milí sportovci, poslední ze série akcí pro veřejnost v lanovém centru se pro vás otevře na státní svátek 28. září 2017.

Hrdinové a pohádkové postavy v lanovém centru

Nora, 19.červen 2017, 03:12

Milí příznivci lanových překážek a vodních sportů, poslední akce v lanovém centru Loděnice Vltava před letními prázdninami se ponese v duchu hrdinů a pohádkových postav. Těšit se můžete na lanové překážky, projížďky na vodě i oblíébené opékání špekáčků u vodáckého táboráku. To vše po celou neděli. Každý lezec, který dorazí v pohádkovém kostýmu se může těšit na vypečenou odměnu! Vstupné: 100Kč/lezec

Pevnost Boyard v Lanovém centru

Nora, 23.května 2017, 02:44

Milí lezci, lezkyně, neděle 28.5. bude patřit v lanovém centru vám. Přijďte si vyzkoušet to, co se u nás děje po celý rok na lezeckých a vodáckých kroužcích. Čeká vás jištění na překážkách, lezení i projížďky na vodě. O vše se, jako vždy, budou starat naši instruktoři a vedoucí.

Otevírání lanového centra

Nora, 3.března 2017, 16:00

Hurá.. Už je to tady!!

Hledáme instruktory

Nora, 3.března 2017, 15:50

Chceš se připojit mezi instruktory našeho lanového centra?

Zavírání lanového centra

Nora, 3.září 2016, 01:09

Milí sportovci, sezona lanového centra se chýlí ke konci. Zveme vás na letošní poslední akci pro veřejnost, a to na středu 28.9. od 10 do 17 hodin. Státní svátek je vhodné strávit v Loděnici na lodích a na lanech. Na závěr opečeme špekáčky a možná i brambory. Těšíme se na vás!

Cesta na Olymp

Nora, 3.července 2016, 03:26

Milí příznivci aktivního sportu, další neděle v lanovém centru se pomalu blíží! Již v neděli 28. srpna 2016 nás čeká další akce v lanovém centru DDM hl. m. Prahy a Loděnici Vltava pro věřejnost. Přijďte si užít poslední prázdninovou neděli na lanech i na vodě, užít si trochu přírody uprostřed města a dosáhnout až na bájný Olymp.

Léto na lanech nebo na pláži? 12. 6. NA LANECH

Nora, 30.května 2016, 11:01

Už 12.6. 2016 nás čeká další akce v lanovém centru DDM hl. m. Prahy a Loděnici Vltava pro věřejnost. Přijďte si užít léto trochu jinak, nemusíte ležet na pláži, ale jistě zvládnete i výstupy na nejvyšší hory Evropy. Každý účastník výpravy dostane na začátku startovací kartičku, kde může pozorovat svůj postup Ale žádná cesta není zadarmo. Špatně sbalená výstroj nebo nepřízeň počasí může být pro někoho úskalím či výzvou.

Poklad lanového centra již 15.5.

Nora, 3.května 2016, 15:42

  Další otevřená akce pro veřejnost se blíží! Připravili jsme pro vás úkoly, které prověří vaší sílu, obratnost, vytrvalost a šikovnost.

9.4. První akce pro veřejnost v letošní sezoně!!!

Nora, 4.dubna 2016, 15:18

Po zimě opět otevíráme lanové centrum a loděnici Vltava. Tradičně se můžete těšit na nízké a vysoké překážky, projížďky po řece na kánoi či pramici. Účastníci, kteří dorazí na desátou hodinu se budou moci jako první podepsat na vrcholový list a skutečně tak zahájit svým podpisem novou lezeckou sezonu 2016.

Lanové centrum otevře 4. dubna

Nora, 21.března 2016, 14:27

Blíží se konec zimy a lanové centrum bude opět otevřeno návštěvníků od 4. dubna. Tudíž od tohoto datumu můžete začít objednávat programy pro své děti, školní třídy, firemní kolektivy apod. Více podrobností o nabízených aktivitách v sekci Programy.

Hledáme instruktory lanového centra!

Adam Benda, 22.února 2016, 20:39

Hledáme instruktory lanového centra pro sezonu 2016.

Večerní programy

Nora, 14.září 2015, 20:24

Milí zájemci o lezení v lanovém centru, programy, jejichž konec plánujete po 19:00 budou končit za šera či tmy. Při objednávce programu proto raději volte dřívější termín.

Příměstský tábor v Lanovém centru

Lenka, 22.červen 2015, 18:41

Pokud ještě nevíte co o prázdninách, v lanovém centru probíhá příměstský tábor Léta pražských dětí na lanech, na který je ještě možnost se přihlásit. Unikátní příměstský tábor plný adrenalinu a výzev pro kluky a holky, kteří se nebojí výšek. Vedle lezení po překážkách, stěně, projížďce po řece na kánoích Vás čeká i výlet na opravdové skály. Zbývá posledních pár míst. Bližší informace na: http://www.ddmpraha.cz/karlinske-spektrum/tabory/leto-prazskych-deti-na-lanech.