Vysoká lana
Přihlášení

Naši instruktoři

V lanovém centru máme k dispozici 9 instruktorů, většina z nich pracuje pro naše zařízení léta. Naši instruktoři prochází každý rok školením pro lanové centrum, takže překážky mají sami dobře "osahané" a kdykoli Vám tak mohou poradit.

V sezóně 2016 se můžete setkat s Lenkou Dudlovou, Eliškou Zemanovou, Růženou Štanclovou, Renatou Sazimovou, Luckou Koukalovou, Dorou Čapkovou, Radovanem Benešem, Markétou Andršovou a Jirkou Kučerou.

Instruktoři vodáckých programů jsou vedoucími a instruktory vodáckých oddílů, jejichž činnost probíhá v areálu celoročně.

 

Eliška Zemanová

Věk: 28 let

Práce: prodavač v outdoor obchodě Namche

Maličkost o sobě: V lanovém centru patřím k inventáři. Pracuji zde 9. rokem. Potkáte mě na prodejně Namche. Mezi mé zájmy patří nejen lezení, ale ráda vyjedu do přírody i na kole.

Renata Sazimová

Věk: 24 let

Studium: VŠE

Maličkost o sobě: Před pěti roky jsem objevila kouzlo lezení na stěně a hned rok na to, jsem začala pracovat v lanovém centru a jsem tu doteď. Charakterizuje mě věčný úsměv, fialová barva a štíři, tak se mě můžete na to zeptat.

Růža Štanclová

Věk: 21 let

Studium: DAMU, katedra autorské tvorby a pedagogiky

Maličkost o sobě: Lezu od základní školy, kdy jsem vyloudila svůj první sedák. Bojím se pavouků, ale jsem pro srandu všeho druhu a nejvíce miluju hru na Ninji!

 

 

 

 

Radovan Beneš

Věk: 21 let

Studium: ČVUT FEL v Praze

Maličkost o sobě: Poprvé jsem se s lezením setkal v 6 letech, kdy jsem si s tátou začal budovat improvizovanou lezeckou stěnu na schodišti v paneláku. Po přestěhování mi nezbylo nic jiného než začít vyhledávat jiné možnosti lezení. Dostal jsem se přes umělé stěny, skalky až do lanového centra, kde jsem teď instruktorem.

Lucie Koukalová

Věk: 21 let

Studium: PedF UK v Praze

Maličkost o sobě: V lanových centrech lezu už od mala, více jistoty ve svém pohybu mám spíše při lezení lanových překážek než stěny. Nejčastěji mě uvidíte se slunečními brýlemi, s bláznivými náušnicemi a v zelené barvě.

Dora Čapková

Věk: 20 let

Studium: 3.LF UK, Všeobecné lékařství

Maličkost o sobě: Ve volném čase (medici ho moc nemají J) si chodím ráda zalézt, zahrát hry a odreagovat se. Ráda pracuji s dětmi, kdy s nimi často vyjíždíme na výlety do přírody.

 

 

 

 

Markéta Andršová

Jiří Kučera

Lenka Dudlová

Věk: 25 let

Studium: FTK UP Rekreologie, PDF UP Pedagogika

Maličkost o sobě: S lezením jsem začala už na gymplu, kde díky nově otevřenému bouldru v Ústí nad Orlicí jsem mohla trénovat každý den, tak mě to chytlo. Vedle instruktorování v lanovém centru vedu také lezecký kroužek DDM hl. m. Prahy a působím jako trenérka beachvolejbalu v Prague beach team Střešovice.